sie 132008

Wojciech Cejrowski – Rio Anaconda

Wojciech Cejrowski niewątpliwie jest osobą bardzo wygadaną, co można było kiedyś zauważyć w programie „WC Kwadrans”, a jeszcze niedawno w „Boso przez świat” i „Po mojemu”. I chociaż nie ze wszystkimi jego podglądami się zgadzam, to trzeba przyznać że pisze dość ciekawie.

Skończyłem czytać ostatnio jego książkę Rio Anaconda. Tadeusz Zysk – wydawca, tak o niej napisał:

Jestem wydawcą od wielu lat, przeczytałem tysiące maszynopisów. Ten zrobił na mnie ogromne wrażenie. Río Anaconda to opowieść przygodowo-podróżnicza. Trzyma w napięciu jak kryminał, a jednocześnie rozśmiesza do łez. I zapewniam Was, w trakcie lektury będziecie się śmiać na głos! A przy okazji jest to historia prawdziwa.

Nie trzeba lubić Autora, żeby polubić tę książkę, bo czy się komu Cejrowski podoba, czy nie, trzeba przyznać, że opowiada bardzo ciekawie. Fantastyczne dialogi! Doskonałe zdjęcia! A wady? Jeżeli są, szukajcie ich sami, ja nie znalazłem. No może poza jedną: po czterystu stronach opowieść się kończy.

Mimo, że z natury rolą wydawcy jest zachwalanie, to z tą opinią zgadzam się w zupełności i z czystym sumieniem mogę polecić tę książkę.

Do kupienia w Empiku.

Tagged with 1 komentarz
One Response to Wojciech Cejrowski – Rio Anaconda
  1. Dominik Daniluk

    Książki nie czytałem ale jeżeli jest tak dobra jak „Audycja Podzwrotnikowa” w Trójce http://polskieradio.pl/trojka/podzwrotnikowa/ to pewnie warto.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Please enter your name, email and a comment.